Elewacje wentylowane Gdańsk

Elewacje wentylowane Gdańsk – firma Eventa tworzy indywidualne projekty oraz zapewnia montaż elewacji wentylowanych na terenie woj. pomorskiego oraz całego kraju.

 

Projekt

Nasi eksperci z łatwością doradzą w doborze optymalnej technologii, by jak najlepiej spełnić oczekiwania i potrzeby klienta. Wykonujemy szczegółowy projekt elewacji zgodny z ustaleniami. Realizujemy elewacje zarówno dla domu jednorodzinnego jak i hal przemysłowych.

Doradztwo

W elewacjach wentylowanych specjalizujemy się od lat. Nieustannie podążamy za nowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami. To pozwala nam świadczyć fachowe doradztwo odnośnie elewacji, tak aby spełnić oczekiwania oraz potrzeby każdego klienta.

Realizacja

Poza tworzeniem i projektowaniem elewacji świadczymy również ich profesjonalny montaż. Jest to rozwiązanie które daje naszym klientom gwarancję, że elewacja będzie wykonana dokładnie, z uwzględnieniem wszystkich założeń i szczegółów. 

zdjecie_1a.jpg

o nas

Elewacje wentylowane Gdańsk - firma Eventa

Eventa to zaufany partner dla Inwestorów, poszukujących kompletnych usług w branży elewacji, w tym projektantów oraz wykonawców. Naszą misją od wielu lat jest pomoc w realizacji elewacji wentylowanych.

Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy szczegół. Elewacje wykonujemy z precyzją i dbałością o detale. To pozwala nam tworzyć elewacje o jakich marzą klienci.

Naszą ofertę dedykujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm i korporacji.

nasza oferta

Fasady wentylowane Gdańsk

Elewacje wentylowane Gdańsk - cena

W projekcie elewacji wentylowanej musimy uwzględniać takie czynniki jak:

  • projekt elewacji
  • wielkość zlecenia i jej stopień trudności
  • metraż budynku
  • rodzaj użytych płyt
  • obecne ceny materiałów 

W celu przygotowania szczegółowej oferty wraz z kosztorysem zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Elewacje wentylowane Gdańsk - montaż

Specjaliści z naszego doświadczonego zespołu, posiadają wszystkie niezbędne narzędzia, wykonują profesjonalny montaż od elewacji po sam projekt. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonywać prace terminowo i z należytą starannością.

Elewacje wentylowane Gdańsk - nasze realizacje

gdzie działamy?

Elewacje wentylowane Gdańsk i woj. pomorskie

Jesteśmy firmą, która wykonuje projekty i realizuje wykonanie elewacji wentylowanych na terenie Gdańska i okolic:

Brusy, Bytów, Chojnice, Czarna Woda, Czarne, Czersk, Człuchów, Debrzno, Dzierzgoń, Gdynia, Gniew, Hel, Jastarnia, Kartuzy, Kępice, Kościerzyna, Krynica Morska, Kwidzyn, Lębork, Łeba, Malbork, Miastko, Nowy Dwór Gdański, Nowy Staw, Pelplin, Prabuty, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Skarszewy, Skórcz, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo, Żukowo.