Elewacje wentylowane Poznań

Elewacje wentylowane Poznań -firma Eventa specjalizuje się w projektach indywidualnych jak i kompleksowym montażu elewacji wentylowanych na terenie woj. wielkopolskiego oraz całego kraju.

 

Projekt

Nasz zespół doświadczonych profesjonalistów jest gotowy dostarczyć Ci optymalną technologię, która spełni Twoje oczekiwania. Gwarantujemy produkt końcowy zgodny z wszelkimi niezbędnymi specyfikacjami i normami. Niezależnie od tego, czy chodzi o dom, czy budynek przemysłowy, zapewniamy elewację najwyższej jakości.

Doradztwo

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z elewacjami wentylowanymi jesteśmy dobrze zorientowani w różnych rozwiązaniach i postępach w branży. W oparciu o tą fachowa wiedzę możemy zapewnić naszym klientom doradztwo w zakresie doboru elewacji, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom i preferencjom, jeśli chodzi o wykorzystanie najnowszych technologii.

Realizacja

W naszej firmie kompleksowo zajmujemy się profesjonalnym montażem elewacji. Gwarantuje to przestrzeganie wszystkich zalecanych norm, co prowadzi do dokładnego i przemyślanego wykończenia elewacji. Nasi klienci mogą być pewni, że po zakończeniu prac otrzymają zrealizowany projekt wysokiej jakości.

zdjecie_1a.jpg

o nas

Elewacje wentylowane Poznań - firma Eventa

Eventa od lat jest zaufanym partnerem dla Inwestorów potrzebujących kompleksowej obsługi elewacji – od projektu po montaż. Jesteśmy dumni, że mieliśmy zaszczyt pomagać naszym klientom w ich projektach i przedsięwzięciach.

Każde rozwiązanie inwestycyjne dostosowujemy tak, aby proces był zoptymalizowany i przebiegał bezproblemowo. Pozwala nam to skutecznie i szybko wykonać nowoczesne elewacje wentylowane z maksymalną precyzją.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Nasza oferta obejmuje również szereg usług, z których mogą skorzystać podwykonawcy.

nasza oferta

Fasady wentylowane Poznań

Elewacje wentylowane Poznań - cena

W projekcie elewacji wentylowanej musimy uwzględniać takie czynniki jak:

  • projekt elewacji,
  • stopień trudności i wielkość zlecenia,
  • metraż budynku,
  • rodzaj płyt,
  • aktualne ceny materiałów,

W celu przygotowania szczegółowej oferty wraz z kosztorysem zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Elewacje wentylowane Poznań - montaż

Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści dysponują wszelkim niezbędnym doświadczeniem i sprzętem, aby zagwarantować, że montaż Twojej elewacji zostanie wykonany profesjonalnie i zgodnie z projektem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam terminowo realizować projekty z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Elewacje wentylowane Poznań - nasze realizacje

gdzie działamy?

Elewacje wentylowane Poznań i woj. wielkopolskie

Jesteśmy firmą, która wykonuje projekty i realizuje wykonanie elewacji wentylowanych na terenie Poznania i okolic:

Poznań, Kalisz, Piła, Konin, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Luboń, Września, Swarzędz, Śrem, Krotoszyn, Turek, Jarocin, Wągrowiec, Kościan, Środa Wielkopolska, Koło, Gostyń, Rawicz, Szamotuły, Złotów, Chodzież, Oborniki, Pleszew, Trzcianka, Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Mosina, Ostrzeszów, Kępno i inne.