Elewacja aluminiowa

Elewacja aluminiowa to częsty widok w wielkomiejskich realizacjach w postaci biurowców, bloków mieszkalnych, hoteli czy muzeów i budynków użyteczności publicznej. Kasety aluminiowe świetnie sprawdzają się na elewacje, są trwałe i łatwe w utrzymaniu. Ich montaż na budynku jest szybki i solidny a całość wygląda estetycznie i nowocześnie.

Firma Eventa oferuje solidny i trwały montaż elewacji z kaset aluminiowych. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania oraz przygotujemy indywidualną ofertę.

Elewacje aluminiowe - Warszawa i woj. mazowieckie

Elewacje aluminiowe to nowoczesny i trwały system elewacji wentylowanych, który wyróżnia się dużą różnorodnością kształtów, kolorów, wymiarów oraz wykończeń. Wśród zalet takiego systemu elewacji możemy wymienić:

Kasetony aluminiowe

Elewacje z kaset aluminiowych to doskonały sposób na stworzenie wyróżniającej się i unikatowej elewacji. Elewacje takie często stosowane są na budynkach, których zadaniem jest przyciąganie uwagi. Róznorodność kształtów, wymiarów i kolorów pozwala na uzyskanie niespotykanego efektu wizualnego.

Aluminiowe elewacje - dlaczego warto?

Aluminium to niezwykle lekki, a zarazem wytrzymały materiał. Dzięki swoim właściwościom z powodzeniem coraz częściej zastępuje stal – głównie z uwagi na niską masę i dużo lepsze właściwości antykorozyjne. Dodatkowo aluminium wykazuje wysoką wytrzymałość w kontakcie z niskimi temperaturami. Materiał ten jest także przyjazny dla środowiska – można go wielokrotnie poddawać recyclingowi bez uszkodzenia jego struktury. Dzięki temu, że jest elastyczny i plastyczny możemy z niego uzyskać dowolne, wymyślne kształty. W przypadku kasetonów głównie stosowane są kwadratowe, prostokątne i narożne.

Elewacja aluminiowa - cena

Koszt wykonania elewacji z kaset aluminiowych każdorazowo ustalany jest indywidualnie i zależy od wielu zmiennych czynników, takich jak:

  • marka i producent kaset,
  • metraż budynku,
  • projekt elewacji,
  • stopień trudności i wielkość zlecenia,

W celu przygotowania indywidualnej oferty zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Elewacje aluminiowe - Eventa

Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy zajmującej się projektowaniem i montażem elewacji z kasetonów aluminiowych – zapraszamy do kontaktu. Elewacje projektujemy od lat i w tym temacie mamy duże doświadczenie. Swoje usługi świadczymy  zarówno inwestorom biznesowym jak i klientom indywidualnym. Nasz zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem gwarantuje wysoką jakość realizacji przy zachowaniu dogodnych terminów i atrakcyjnej ceny. Napisz do nas lub zadzwoń, aby dowiedzieć się o szczegółach.

Nasze realizacje elewacji

Realizacje

Zabudowa PIRSu

Zrealizowane REALIZACJA: konstrukcje aluminiowe ZAKRES DZIAŁANIA: – montaż konstrukcji aluminiowych (słupowo – ryglowych) ze szkleniem

Czytaj więcej »