Elewacje wentylowane Kraków

Elewacje wentylowane Kraków – firma Eventa wykonuje indywidualne projekty oraz zajmuje się kompleksowym montażem elewacji wentylowanych na ter. woj. małopolskiego a także na terenie całego kraju.

 

Projekt

Doradzimy w wyborze optymalnej technologii oraz wykonamy profesjonalny projekt uwzględniający wszelkie ustalenia. Wykonujemy projekty zarówno na domy jednorodzinne, jak i hale przemysłowe.

Doradztwo

Z branżą elewacji wentylowanych jesteśmy zawodowo związani już od lat. Znamy wszelkie dostępne technologie i śledzimy nowinki w branży. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować każdą technologię do potrzeb klienta.

Realizacja

Nie tylko wykonujemy projekty ale także zajmujemy się profesjonalnym montażem elewacji. Dzięki temu rozwiązaniu klient zyskuje pewność, że elewacja zostanie wykonana zgodnie z wytycznymi.

zdjecie_1a.jpg

o nas

Elewacje wentylowane Kraków - firma Eventa

Eventa to od wielu lat zaufany partner dla Inwestorów, którzy poszukują kompleksowych projektantów i wykonawców z branży elewacji.

Naszymi atutami są indywidualne podejście do każdego projektu oraz profesjonalne doradztwo na każdym etapie inwestycji. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie terminowo wykonywać każdego rodzaju elewacje z dbałością o najmniejsze detale i zgodność z projektem.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z dużymi podmiotami gospodarczymi pełniąc funkcję podwykonawcy.

nasza oferta

Fasady wentylowane Kraków

Elewacje wentylowane Kraków - cena

W projekcie elewacji wentylowanej musimy uwzględniać takie czynniki jak:

  • projekt elewacji,
  • stopień trudności i wielkość zlecenia,
  • metraż budynku,
  • rodzaj płyt,
  • aktualne ceny materiałów,

W celu przygotowania szczegółowej oferty wraz z kosztorysem zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Elewacje wentylowane Kraków - montaż

Nasza doświadczona ekipa wyposażona w niezbędny sprzęt zajmuje się profesjonalnym montażem zaprojektowanych przez nas elewacji. Dzięki bezbłędnej komunikacji wszelkie prace wykonywane są terminowo i zgodnie z projektem.

Elewacje wentylowane Kraków - nasze realizacje

gdzie działamy?

Elewacje wentylowane Kraków i woj. małopolskie

Jesteśmy firmą, która wykonuje projekty i realizuje wykonanie elewacji wentylowanych na terenie Małopolski:

Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebina, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Dąbrowa Tarnowska, Miechów, Brzeszcze, Niepołomice, Krynica-Zdrój, Bukowno, Krzeszowice, Sucha Beskidzka, Chełmek, Stary Sącz, Wolbrom, Mszana Dolna, Tuchów, Sułkowice, Dobczyce, Proszowice, Grybów, Maków Podhalański, Szczawnica, Piwniczna-Zdrój i Łomnica-Zdrój, Jordanów, Muszyna, Biecz, Kalwaria Zebrzydowska, Słomniki, Żabno, Szczucin, Skała, Zator